Kontakt

Wyślij do nas e-mail, odpowiemy w ciągu 24 godzin!

Jesteśmy zawsze otwarci dla naszych obecnych i nowych klientów.
Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze zadowolenie naszych klientów.

Często pracujemy bardzo intensywnie lub poza domem, dlatego najlepiej skontaktować się z nami drogą mailową. Z góry dziękujemy.

Stanislaw.dk I/S - Obsługa klienta w godzinach:
Poniedziałek - piątek: 8:00 – 16:00

Stanisław Winiaszewski
Właściciel firmy / Tłumacz polsko-duński

E-mail: mail@stanislaw.dk

 

 

 

Mariola Anna Jørgensen
Tłumacz polsko-duński

E-mail: mariola@stanislaw.dk

 

 

 

Janning Klingsporn
Tłumacz niemiecko-duński

E-mail: janning@stanislaw.dk

 

 

 

Lena Bøg
Tłumacz duńsko-rosyjski

E-mail: lena.b@stanislaw.dk

 

 

 

Rune Wrang Johannsen
Tłumacz duńsko-angielski

E-mail: rune.w@stanislaw.dk

 

 

 

Aneeta Hernandez
Tłumacz hiszpańsko-angielski

E-mail: aneeta@stanislaw.dk

 

 

 

Ritha Mathilde
Tłumacz francusko-angielski

E-mail: ritha.mathilde@stanislaw.dk